Тіло за 12 секунд зроби 16 повних обертів визначте період і чистоту обиртання​


Ответы на вопрос

Отвечает Пальниченко Олеся.

Ответ:

0,75 с     1,33 Гц

Объяснение:

t=12 c    N=16    T=?    v=?

===

T=t/N=12/16=0.75 c

v=1/T=1/0.75=1.33 Гц

======================