У склянці масою 100 г знаходиться 150 г спирту за темпаратури 10 С яка кількість теплоти потрібна

щоб нагріти склянку і спирт до темпаратури 30 С

Ответы на вопрос

Отвечает Кикин Тимур.

Ответ:

4780 (Дж).

Объяснение:

Дано:

m=100г=0.1 кг

T1=10 C

T2=30 C

Q - ?

Решение.

ПРимем теплоемкость спирта с=2390 Дж/ (кг*К) (табличное значение).

Q=с*m*(T2-T1)=2390*0.1*(30-10)=4780 (Дж).