за рівномірним рухом x=150+12± визначити початкову координату та швидкість руху . знайти координату

в моменті часу f =13с​

Ответы на вопрос

Отвечает Слизова Кристина.

Ответ:

150, 306

Объяснение:

Я так розумію, що ± - це t. Тоді розв'язок такий:

Початкова координата: x = 150 + 12·0 = 150

Координата в момент часу t = 13с: x_{1} = 150 + 12·13 = 306