під дією сили 12 н пружина деформувалась на 10 см,яка потенціальна енергія пружини при деформації

20 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кармашов Никита.

Ответ:

Объяснение:

F = 12 н

x1 =  10 см = 0.1 м

х2 =  20 см = 0,2 м

Еп = ?

k = F / x1 = 12 / 0.1 = 120 Н/м

Еп = k*x2^2 / 2 = 120 * 0.2^2 /2 = 2.4 Джоуля