2.4. З якої висоти падає вода у водоспаді, якщо вона нагрівається на 0,1 °С? Уважати, що 60 %

механічної енергії води переходить у її внутрішню енергію.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирючева Наташа.

дано:

t=0,1°C

Q1=60%

знайти

h-?

рішення

Q1=mc∆t-60°

Q2=100

Q2=mgh=mc∆t×100÷60×10

h=mc∆t•100÷60•mg=4200×0.1×100÷60×10=70м