Для підвищення температури повітря в класі від 10°С до 16C потрібно 1,5 МДжтеплоти. Знайдіть масу

повітря, яке міститься в класі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Анюта.

Ответ:

Візьмемо теплоємність повітря рівною 1,006 кДж/кг*К

Тоді маса повітря m=Q/(c*(t2-t1))=1.4 мДж / (1,006 кДж/кг*К * 8 К) = 0,174 мг

Объяснение: