Знайдіть об'єм прямокутного бруска, який має має площу основи 20см квадратних і висоту 4 мм​


Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Елена.

Ответ:

Ответ:

40 см³

Пошаговое объяснение:

Формула об"єму паралелепіпеда :

V=a*b*c, де

а- довжина

b- ширина

с- висота

За умовою

а=2 см

b=4 см

с=5 см

підставимо

V=2*4*5=40 см³