Сталева деталь масою 5,5 кг охолонула від 257 до 37° С Яку кількість теплоти відала деталь​


Ответы на вопрос

Отвечает Курмантаев Нурлыбек.

Ответ:

Q =  508.2 кДж

Объяснение:

Дано:                                    

с(стали) = 460Дж/(кг*° С )

t= 257° С

t1= 37° С

m = 5.5 кг

Найти:

Q - ?

Решение:

Q = m*c*(t-t1)

Q = 5.5*420*(257-37) = 5.5*460*220

Q = 508 200 Дж = 508.2 кДж