при зовнішньому опорі r=90м сила струму у ланцюгу І1=0.9А при опорі r2=150 сила струму І2=0.5А

визначити силу струму І.к.з короткого замикання джерела е.р.с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Барсуков Данила.

Дано:

R1=9 Ом; R2=150 Ом; I1=0,9 A; I2=0,5 A; Iк-?

Розв'язання:

E=IR+Ir

E1=E2

I1R1+I1r=I2R2+I2r

0,9*9+0,9r=0,5*150+0,5r

r=167,25

E=0,9*9+0,9*167,25=158,625 Дж

E=Iк.з./r

Iк.з.=E*r=158,625*167,25=26530 A

Відповідь: 26530 A