Подайте у кубічних метрах такі значення об'єму: 45000см³, 750дм³​


Ответы на вопрос

Отвечает Смагулов Медя.

Ответ: 0,045м³ ;  0,75м³

Объяснение:

1см = 0,01м

1см³ = 0,000001м³ = 1*10⁻⁶м³

45000см³ = 45000*10⁻⁶ = 0,045м³

------------------------------------------

1дм = 0,1м

1дм³ = 0,001м³ = 1*10⁻³м³

750дм³ = 750*10⁻³ = 0,75м³