2. М'ячик кидають вертикально вгору з швидкістю 12м/с. На яку висоту підніметься м'ячик? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тудорович Влад.

Відповідь:

v=12 м/с    h=?

h=v²/(2*g)=144/(2*10)=7.2 м

Пояснення: