На початку крутого спуску автомобіль мав швидкість 7 м/с визначте швидкість руху автомобіля та

пройдений ним шлях через 10 с якщо прискорення автомобіля на спуску дорівнювало 0.5 м/с² (рух автомобіля пришвидшувався.​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Дано: Vо=7 м/с; t=10 с; а=0,5 м/с²; V - ? S - ?

--------------------------

V(t)=Vo + a*t

S=(V² - Vo²)/(2a)

-----------

V(10)=7 + 0,5 * 10=12 м/с

S=(12² - 7²) / (0,5*2)=(12-7)(12+7)/1=5*19=95 м.

ИЛИ

S=Vot + at²/2=7*10 + 0,5 * 100/2=70 + 25=95 м.

Ответ: 12 м/с; 95 м.