Дифракційну ґратку освітлено світлом з довжиною хвилі 480 нм. Дифракційне зображення першого

порядку утворилося на відстані 2,39 см від центральної смуги. Визначте період дифракційної ґратки, якщо відстань від ґратки до екрана 1,2 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Метрик Александра.

Відповідь:

dSinφ=kλ; d·(Х/L)=kλ;  d=kλ(L/Х)=250нм

Пояснення:

dSinφ=kλ; d·(Х/L)=kλ;  d=kλ(L/Х)=250нм