На скільки сантиметрів підніметься вода у ванні, якщо хлопчик масою 40 кг, влізаючи у ванну,

повністю сховався під водою? Площа поверхні води у ванні становить 0,8 м2. Густина тіла людини – 1070 кг/м3. Пожалуйста очень нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Дайргали Айсана.

Объяснение:

Дано: m = 40 кг, V₁ = 0.002 м³

Найти: Vт - ?

Решение:

\begin{gathered}\boxed{F_A = \rho gV_T} \ ; \ V_T = V_{1} + V \ ; \ F_A = F_T \\ \\ \rho gV = mg \ ; \ \rho V = m \ ; \ \rightarrow \ V = \dfrac{m}{\rho} \\ \\ V_T = \dfrac{m}{\rho} + V_{1} = \dfrac{40}{1000} + 0.002 = 0.042 \ [{M^{3}}]\end{gathered}