Колесо здійснює 60 обертів ріод обертання колеса. 3a 0,5 хв. Радіус колеса дорівнює 50 см.

Обчисли період обертання колеса

Ответы на вопрос

Отвечает Демянник Илья.

Ответ:

0.5c

Объяснение:

N=60    t=30 c   T=?

===

T=t/N=30/60=0.5 c

====================