Чому дорівнює питома теплоємність латуні масою 2 кг, якщо при його охолодженні на 40 °С виділилося

32000 Дж теплоТИ​

Ответы на вопрос

Отвечает Касіян Андріана.

Відповідь:

Q=m*c*Δt

c=Q/m*Δt=32000/2*40=400Дж/кг*С⁰

Пояснення: