Перетворити 1000000см³ у метри кубічні: 8 хв 15с у секунди срочнооооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Глушкова Анастасия.

Ответ:1;

595с

Объяснение:1000000см³= 1000000(10-²)³=1000000×10-⁶=1;

8хв 15 с=(8×60)+15=480+15=495с