Сталеву заготовку масою 2 кг нагріли на 500°. яка кількість теплоты для цього була потрібно?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кичеев Иван.

Ответ: 500 кДж

-----------------------------

c = 500 Дж/кг*С

m = 2 кг

t = 500 °С

Q = ?

Решение:

Q = cm*t

Q = 500*2*500 = 500000 Дж = 500 кДж