Автомобіль масою 5т рухається рівномірно по горизонтально прямій дорозі. Визначити силу тяги, яку

розвиває двигун автомобіля, якщо коефіцієнт тертя шин об дорогу 0.03

Ответы на вопрос

Отвечает Сиротина Алиса.

Дано: m=5 т=5000 кг; μ=0,03; Fтяги - ?

-------------------------------

При равномерном движении силы скомпенсированы, в сумме дают 0.

Fтяги=Fтрения

Fтяги=μmg

Fтяги=0,03 * 5 000 * 10=3*500=1 500 H=1,5 кН  -  это ответ.