Щоб нагріти речовину масою 2 кг на 5 градусів Цельсія, потрібна кількість теплоти 4 кДж.Чому

дорівнює питома теплоємність цієї речовини ?(и распешыте срочно пожалуста) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Розанов Ваня.

Відповідь:

Q=4кДж

m=2кг

t=5⁰С

c-?

с=Q/m*t=4/2*5=0,4кДж/кг*с⁰=400Дж/кг*с⁰

Пояснення: