Маса мотка проволоки 216 г, при цьому він витісняє 80 мл води. З якої речовини виготовлена ця

проволока? (2б)

Ответы на вопрос

Отвечает Бесмертний Вадим.

m=216 г=216*10^-3 кг

V=80 мл=80*10^-6 м³

ρ-?

ρ=m/V

ρ=216*10^-3/8*10^-5=27*10²=2700 кг/м³

Проволока сделана из алюминия