Провідник довжиною 10 см і масою 8 г розміщено горизонтально у магнітному полі з індукцією 50 мТл.

Магнітне поле та струм взаємно перпендикулярні. Сила Ампера напрямлена вертикально вгору. Щоб врівноважити дії сили тяжіння та сили Ампера до провідника приклали силу 30 мН напрямлену вгору. Яка сила струму проходить по провіднику? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Калюх Анюта.

Ответ:

ΔL=10см=0,1м

B=50мТл=0,05Тл

I=10А

s=8см=0,08м

α=90°

Решение:

Fa=B|I|ΔLsinα

sin90°=1

Fa= 0,05Тл·10А·0,1м ·1= 0,05Н

A=Fa·s

А= 0,05Н·0,08м=0,004Дж

Объяснение: