Два тіла рухаються по колах різних радіусів. Радіус першого в 3 рази більший за радіус другого. У

скільки разів відрізняються кутові швидкості обертання тіл, якщо доцентрове прискорення першого тіла у 12 разів більше прискорення другого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Катюша.

Ответ:у 2 рази w1>w2

Объяснение:

a(дц)=w(омега)²r a1/a2=12 (w1(w перша)²3r)/(w2²r)=12 (w1²*3r)/(w2²*3r)=12/3=4 (w1²)/(w2²)=4 w1/w2=√4=2