Маса тіла дорівнює 2,5 кг. Чому дорівнює вага цього тіла, якщо воно перебуває у стані спокою​


Ответы на вопрос

Отвечает Ксензова Виктория.
P=mg
g=9,81 м/с^2
P= 2,5 * 9,81 = 24,525 (Н)