Скільки холодної води при температурі 8c потрвбно додати до 80 л. Гарячої води при 90 c щоб

підготувати ванну з температурою води 30 c,якщо ванна чавунна масою 100кг

Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

Ответ:

Дано:

t1 = 8°c

t2=90°c

t3=30°c

V2 = 80 л = 0.08 м³

m3 = 100 кг

c1 = 4200 Дж/кг°с

с3 = 540 Дж/кг°с

m1 - ?

Объяснение:

m2 = pV2 = 1000 кг/м³ * 0.08 м³ = 80 кг

Q1 = Q2 + Q3

Q1 = m1c1 (t3 - t1)

Q2 = m2c1 (t2 -t3)

Q3 = m3c3 (t2 - t3)

m1c1 (t3 - t1) = m2c1 (t2 -t3) + m3c3 (t2 - t3) = (t2 - t3) ( m2c1 + m3c3)

m1= ((t2 - t3) ( m2c1 + m3c3)) / ((c1(t3 - t1))= 60°c * ( 80 кг * 4200 Дж/кг°с + 100 кг * 540 Дж/кг°с) / (4200 Дж/кг°с * 22°с = 23 400 000 / 92 400 = 253 кг

В-дь: 253 кг (253 л)