Визначте частоту обертання свердла електронної дрелі якщо його кутова швидкість рівна 400 рад/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Tileuhan Sultan.

Ответ:

63.7 Гц

Объяснение:

ω=400 рад/с   v=?

===

ω=2*π*v ----> v=ω/(2*π)=400/(2*3.14)=63.7 c⁻¹

====================