автомобіль рухався 0,5 годин зі швидкістю 90 км/год.З якою швидкістю повинен їхати велосипедист,щоб

проїхати той самий шлях за 90 хвилин​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Лиана.

Ответ:

він проїхав 45 км швидкість велосипеисита 90хв потрібно перевести в години це буде 1,5год. тоді 45:1,5=30км/год

Отвечает Стрюкова Аня.

Ответ: 90 минут=1,5 часа. Тогда скорость велосипедиста 0,5*90/1,5=90/3=30 км/час.

Объяснение: