Моторний човен проходить по річці відстань між двома пунктами (в обидві сторони) за 14 годин. Чому

дорівнює ця відстань, якщо швидкість човна в стоячій воді 35 км/год, а швидкість течії річки – 5 км/год? (с обьясненниям пж)

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожникова Анастасия.

Ответ: 240км

Объяснение:

Дано:

Vo=35км/ч

Vр=5км/ч

S1=S2=S

--------------------

S-?

Скорость лодки по течению равна:

Vпо т=Vo+Vр=35+5=40км/ч

Скорость лодки против течения равна:

V пр т=Vo-Vр=35-5=30км/ч

Составим уравнение:

S/40+S/30=14

Решаем уравнение и получим:

30S+40S=16800

70S=16800

S=240км