яке значення має сила струму в котушці індуктивністю 5 Гн ,якщо енергія магнітного поля струму

дорівнює 0,4 Дж? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алёткин Алпамыс.

Ответ:

0,16 A

Объяснение:

L = 5 Гн

W = 0,4 Дж

I - ?

==========

по формуле W = L·I² / 2

I = √(2W / L) = √(2·0,4 / 5) = 0,16 A