Оптична сила збиральної лінзи 8дптр Визначте фокус відстані лінзи ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сластникова Софья.

Ответ:

Даний

D= 8 дптр

Цей П -?

Рішення

D = 1/F

F =1 / Д

F = 1/8 дптр = 0,125