4. Коли збивають шоколадний коктейль блендером, кожна точка його ножа обертається з частотою 24000

об/хв. Яким є період обертання точок ножа блендера?

Ответы на вопрос

Отвечает Зубкова Таня.

Ответ: ν=1/Т

Т=1/ν

Т=1/24000(хв)