Від автостанції одночасно і в одному напрямку виїхали маршрутне таксі та автобус зі швидкостями

90км/год і 60 км/год відповідно і щнайти відстань між ними через 1час 30 хв СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Кашапов Раиль.

Ответ:

.

Объяснение:

1час 30хв=1,5 год

90•1,5=135(км)- відстань маршрутного таксі 1,5 год

60•1,5=90(км)- відстань автобуса за 1,5 год

135-90=45(км)-відстань між ними.