У скільки разів збільшиться тиск газу в циліндрі, якщо поршень повільно опустити на одну третину

висоти циліндра? Процес ізотермічний.ПОЖАЛУЙСТА З ДАНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Миленина Арина.

Ответ:

Увеличится в 3 раза

Объяснение:

V1=3*V2   p2/p1=?

===

T=const

V1*p1=V2*p2

p2/p1=V1/V2=3

=================