М'яч масою 0,5 кг кинули вертикально вгору визначити його потенціальну енергію через 1 секунду

польоту якщо початкова швидкість 20 м/с помогите пж очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Шихалев Дима.

Ответ:

решение

Е = 0,5*20^2/2 = 100 Дж

Е = 0,5*10:^2 /2 = 25 Дж

Е = 100+2-25 = 75 Дж

ответ 75Дж