Яку масу кам'яного вугілля необхідно спалити, щоб нагріти 10кг олова на 200 °С якщо ККД нагрівника

0.6 СПОЧНООО!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Юров Матвей.

Ответ: 28г

Объяснение:

Дано:

m=10кг

Δt=200°C

η=0,6

с=230Дж/кг°С

q=27000000Дж

-------------------------

m-?

m=Q/(q*η)

Q=c*m*Δt=230*10*200=460000Дж

m=460000/(27000000*0,6)=0,028кг=28г