Який період обертань, якщо за 1 хв відбулось 20 обертів


Ответы на вопрос

Отвечает Касаткина Арина.

Ответ:

3 c

Объяснение:

t=60 c    N=20    T=?

===

T=t/N=60/20=3 c

=================