Космічний корабель протягом 20 хв рукався зі швидкістю 10 000 м/с — Яку ) відстань подолав корабель

за цей час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Байжгит Еркебулан.

Відповідь:

12000км

Пояснення:

20хв=20×60=1200с

S=10000×1200=12000000м=12000км