Частота коливання маятника була 0,5 Гц. Яким був період, коливання цього маятника? Помогите плииз


Ответы на вопрос

Отвечает Промчук Вася.

Ответ:

2 c

Объяснение:

v=0.5 Гц     T=?

===

T=1/v=1/0.5=2 c

====================