Яка потужність механізму, якщо він за 3 с виконав роботу, яка дорівнює 0,15 кДж​


Ответы на вопрос

Отвечает Лузина Таня.

Ответ:

50 Вт

Объяснение:

A=150 Дж    t=3 c     P=?

===

P=A/t=150/3=50 Вт

=====================