скільки потрібно затратити теплоти щоб 3 кг льоду взятого за температурою -5 перетворити у воду з

температурою 20​

Ответы на вопрос

Отвечает Чемеков Серёжа.

Ответ:

Дано:

m(в) = 3 кг

t(в) = 20 °С

m(к) = 400 гр = 0.4 кг

m(пара) = 20 гр = 0.02 кг

L(т-ра парообразования) = 2.3 * 10⁶ Дж/кг

с(в) = 4.2 * 10³ Дж/кг* °С

с(ал.) = 880 Дж/кг* °С

Найти : Q

Решение:

Q = Q₁+Q₂+Q₃, где

Q₁ = c(ал.)*m(к)*(100°-20°) - нагрев кастрюли.

Q₂ = c(в)*m(в)*(100°-20°) - нагрев воды.

Q₃ = L*m(пара) - парообразование.

Q=c(ал.)*m(к)*(100°-20°)+c(в)*m(в)*(100°-20°)+L*m(пара) - расчётная формула.

Q=880*0.4*80+4.2*10³*3*80+2.3*10⁶*0.02=28160+336000+46000 = 1082160 Дж ≈ 1.08 МДж - ответ

Объяснение:надеюсь помог