1.З якою швидкістю рухається велосипедист якщо колесо велосипеда робить 150 обертів за хвилину,а

його радіус 0,4м 2.Поплавок на хвилях за 0,5хвилини здійснив 15 коливання .Визначити період і частоту коливаннь СРОЧНО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чавкин Александр.

Ответ:

1)

v = 2pR / T

T = t/N = 60 / 150 = 0.4

v = 0.4 * 6.28 / 0.4 = 6.28 м/с

2)

T = t/N = 30 / 15 = 2 с

n = N/t = 15 / 30 = 0.5 Гц