уявне зображення літери, яка міститься на відстані 5 см від збиральної лінзи, утворюється на

відстані 15 см від неї. визначте фокусна відстань лінзи і обчисліть висоту зображення якщо висота літери дорівнює 2 мм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Вика.

Відповідь:

Оптична сила: D= 1/0.15+1/0.06=1/0.21≈4.76

Фокусна відстань: F=1/4.76=0.21

Пояснення: