Вантаж маятника, що коливається з амплітудою 5 см, за годину проходить шлях 360 м. Визначте частоту

і період коливань маятника​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Альбина.

Ответ:

Объяснение:

За одне повне коливання тіло проходить шлях l_{0\\}, який дорівнює 4 амплітудам. l_{0}=4A, тоді l_{0\\} = 4*0,02 = 0,5 (м). - шлях, що проходить тіло за одне коливання

l=Nl_{0}, знайдемо N. N=\frac{l}{l_{0} } =\frac{360}{0,2} =1800 (коливань)

T=\frac{t}{N} =\frac{3600}{1800} =2

ν=\frac{N}{t} =\frac{1800}{3600}=\frac{1}{2}