Срочно! Визначити період і частоту коливань маятника який 120 коливань здійснює за півтори хвилини


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Даша.

Ответ:

T = t/N = 90 / 120 = 0.75 c

n = 1/T = 1/0.75 = 1.3(3) Гц