Тіло масою 500 г має потенціальну енергію 2*10³ Дж. Знайти, на якій висоті знаходиться тіло, хелп


Ответы на вопрос

Отвечает Толмачев Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Eп = 2·10³ Дж

m = 500 г = 0,5 кг

g ≈ 10 м/с²

h - ?

==========

Еп = m·g·h

h = Еп / (m·g) = 2·10³ / (0,5·10) = 400 м