Період коливань тіла дорівнює 2 с. Визначте час, за який тіло здійснить 120 коливань


Ответы на вопрос

Отвечает Коршунова Виктория.

Ответ:

4 мин

Объяснение:

T=2 c    N=120    t=?

===

T=t/N ---> t=N*T=120*2=240 c (4 мин)

=============================