6.Унаслідок згоряння 50 г палива виділяється енергія 1,5 МДж. Визначте питому теплоту згоряння

цього палива.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Руфина.

Дано:

Q= 1,5 МДж=1,5*10^6 Дж

m=50 г=50*10^-3 кг

q-?

Решение:

Q=qm

q=Q/m

q=1,5*10^6/50*10^-3=0,03*10^9 (Дж/кг)