визначити кінетичну енергію тіла масою 2кг через 10с руху, якщо його швидкість змінюється за

законом vx = 10 + 2t​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Максим.

Ответ:

e=  \frac{mv^{2} }{2}

v=10+2t=10+2*10c=30м/с

Е = 2 кг*(30м/с)²/2=900

Отвечает Остроушко Маргарита.

Дано:

m=2 кг

vx = 10 + 2t​

t=10 c

Ek-?

Решение:

Ek=mv^2/2

v=v0+at

v=10+2*10=30 (м/с)

Ek=2*30^2/2=900 (Дж)