Потужність електропраски складає 2кВт, напруга в мережі 220В. Визначити величину струму, який

протікає через нагрівач праски.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошарная Арина.

Ответ:

Объяснение:

P = 2кВт = 2000 Вт

U = 220В

I=?

I = P/U = 2000 / 220 == 9.1 A