4. Автомобіль перших 5 км їхав зі швидкістю 90 км/год, а потім ще 3000 м зі швидкістю 900 м/хв..

Яка середня Швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Мария.

Ответ:

Vсер=20 м/c=72 км/год

Объяснение:

S=5000+3000=8000 м

t=t₁+t₂=5/90*3600+3000/900*60=200+200=400 c

Vсер=S/t=8000/400=20 м/c= 20*3600/1000=72 км/год